Проблема болю і знеболення

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ

Проблема болю і знеболення в стоматології є дуже важливою.

Більшість маніпуляцій стоматолога супроводжується больовим синдромом різного ступеня вираженості, з цим і пов'язаний страх, що виникає у багатьох пацієнтів перед відвідуванням стоматолога. 
 Сучасні анестетики здатні забезпечити абсолютно безболісне лікування зубів, мінімізувавши всі неприємні відчуття.
 Для знеболення в стоматології використовують різні медикаментозні препарати, що блокують больовий імпульс в місці здійснення лікарського втручання. Анестезія гарантує комфорт пацієнтові і спокійні умови роботи стоматологу, який отримує можливість проводити необхідні маніпуляції в достатньому обсязі.
 У нашій клініці проводяться наступні види місцевої анестезії:

  •  апплікаційна
  •  інфільтраційна 
  • провідникова
  • інтралігаментарна

 Вид анестезії, препарат і дозування підбираються індивідуально в залежності від клінічної ситуації, супутніх захворювань у пацієнта, Щоб уникнути ускладнень при проведенні анестезії необхідно повідомити лікаря про алергічні реакції на медикаменти, продукти харчування, про прийняття  лікарських препаратів, про наявні хронічні захворювання, стан артеріального тиску .
 Протипоказання для місцевої анестезії:
 1) Пацієнти із захворюваннями серцево-судинної системи (інфаркт міокарда, інсульт ,після яких не пройшло 6 місяців). Цим пацієнтам стоматологічна допомога надається в умовах стаціонару.
 2) Декомпенсовані форми ендокринної патології (цукровий діабет, тиреотоксикоз та ін.).  Цим пацієнтам стоматологічна допомога надається також в умовах стаціонару.
 3) Алергія на місцеві анестетики або на компоненти, що входять до них.Пацієнту проводять проби в алергологічному центрі.

Похожие статьи

Реставрация

Под термином "реставрация" подразумевают процесс восстановления разрушенных зубов, коррекцию их эстетических, функциональних и анатомических параметров

Гігієна ротової порожнини

Гігієна  ротової  порожнини-це частина  гігієнічного догляду  за  тілом  людини

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ

Спасибо за оставленную заявку! Мы Вам обязательно перезвоним