Імплантація - це сучасна методика відновлення відсутніх зубів.

Втрата зуба - це проблема, навіть якщо проблемне місце не помітно для оточуючих. Чим довше відсутній зуб - тим сильніше деформація зубного ряду і зношування сусідніх зубів. Це погіршує процес пережовування їжі, в перспективі призводить до проблем в шлунково-кишковому тракті. Саме тому краще рішення - імплантація.

Імплантація - це сучасна методика відновлення відсутніх зубів. При чому це єдиний метод, що забезпечує достатню стимуляцію кісткової тканини і запобігає спад щелепної кістки. Імплантація створює повноцінну функціональну заміну втраченого зуба. Установка зубних імплантів проводиться без обточування сусідніх зубних одиниць.

Дентальна імплантація

Імплант - це титановий гвинт, який встановлюють в щелепну кістку замість кореня відсутнього зуба. Титан - матеріал з хорошою біоінтеграцією, тому, він швидко обростає кістковою тканиною, особливо після попередньої підготовки. Сучасні титанові імпланти містять мінімальну кількість домішок. Обов'язково проходження піскоструминної обробки. Це робить поверхню титану шорсткішою і прискорює інтеграцію.

Більшість людей бояться імплантації через біль, яку вони колись  відчували у стоматолога. Імплантація - абсолютно безболісний і нетравматичний процес. У кісткової тканини немає нервових закінчень. Після місцевої анестезії ви не відчуєте нічого, крім тиску пальців лікаря, коли він буде встановлювати імплантат. До того ж, операція по установці одного імплантату триває всього близько 20-30 хвилин, і після її завершення ви спокійно можете відправитися додому. Треба сказати, що і наслідки операції мінімальні. Набряк може з'явитися на кілька днів, але біль або не з'являється взагалі, або проявляється дуже слабо і легко лікується анальгетиками. Шви знімаються через 7 - 10 днів.

Этапи

Етапи можуть незначно змінюватися, проте загальний алгоритм залишається приблизно однаковим:

1. Ви приходите на консультацію, проходите необхідну діагностику, отримуєте план лікування

2. Після консультації, ви починаєте підготовку до процедури - здаєте необхідні аналізи, сануєте вогнища інфекції в порожнині рота (каріозні порожнини, гострі запальні захворювання ясен)

3. Встановлення основної частини імпланта - титанового гвинта

4. Встановлення формувача ясен.

5. Після приживлення відбувається установка коронки, виготовленої в зуботехнічній лабораторії.

6. Можлива експрес-імплантація. Методика дозволяє встановити імплант і коронку за одне відвідування.

Показання

Чи потрібно вам встановлювати зубні імплантати? Процедура рекомендується в наступних випадках:

• якщо у вас відсутній один або кілька зубів

• якщо вас турбує можливість зменшення щелепної кістки при застосуванні інших методів відновлення зубів

• якщо в зубному ряду бракує крайніх (жувальних) зубів

• якщо зуби однієї або обох щелеп відсутні повністю ви можете повернути собі гарну посмішку за допомогою методу All-on-4 або All-on-6

Суть методу імплантації All-on-4 або All-on-6 полягає в тому, що штучні зуби незнімного протеза фіксуються на 4 або 6 дентальних імплантатах, попередньо імплантованих в щелепу пацієнта.

Протипоказання

До процедури установки зубних імплантів є протипоказання. У деяких випадках імплантація може бути проведена в період ремісії хронічного захворювання або після усунення симптомів гострого. Наскільки це можливо в вашому випадку - вирішує лікар.

Імплантацію обмежують захворювання, що відносяться до груп аутоімунних захворювань, хвороб кровоносної системи, онкологічних захворювань, захворювань центральної нервової системи.

Певні обмеження на імплантацію існують при вагітності, в період грудного вигодовування, при порушеннях прикусу або скрегіт зубів, при підвищеній крихкості кісткової тканини. Терміни приживлення можуть збільшуватися при тривалому палінні і цукровому діабеті. У таких пацієнтів погіршується кровообіг і загоєння ранових поверхонь.

Терміни імплантації

Завдяки особливій структурі, імплант дуже швидко вростає в щелепну кістку. Швидше це відбувається на нижній щелепі, тому що структура кістки там більш щільна, інтеграція проходить в більш короткі терміни.

Зазвичай імплант приживається за 2-4 місяці на нижній щелепі, за 4-6 місяців - на верхній.

Імплантологи вичікують цей термін до того, як навантажити його, щоб з'явилася впевненість у тому, що інтеграція пройшла, імплант стабільний.

Переваги імплантації

Зубний імплантат - єдина конструкція, яка виступає аналогом власного зуба. Після установки він працює, як корінь власного зуба, стимулює кісткову тканину, запобігає її атрофії. Через високу міцність титану пошкодити їх або зламати неможливо.

Гарантії приживлення імпланта

Приживлюваність і комфорт експлуатації залежить не тільки від того, яку систему ви вибираєте, але також від клініки, в якій буде зроблена установка. Варто серйозно поставитися до вибору лікаря, який буде проводити операцію.

Імплантація застосовується вже досить тривалий час, за цей період часу у лікарів з'явився великий досвід застосування імплантатів. І тому в клініках, де імплантацію застосовують протягом декількох років, відсоток позитивних результатів досягає 98-99%.

Що стосується термінів служби імплантатів, то існують пацієнти, які користуються протезами на імплантатах більше 25 років.

Звичайно самі протези, як і «справжні» зуби, можуть зношуватися і ламатися. Різниця полягає в тому, що їх можна без особливих проблем видалити і відновити знову, відтворивши первинний зовнішній вигляд. Однак, до цього часу найбільш важливими факторами, що задовольняють довгострокових результатів щодо ваших нових зубів, є ретельне дотримання гігієни порожнини рота і регулярне відвідування стоматолога.

Похожие статьи

Съемное протезирование

Любой  вид съемных протезов  имеет значительный клинический недостаток — возможность восстановить жевательную способность максимально лишь на 60–65%.

Вініри

Вініри-мікропротези у вигляді тонких пластинок, які встановлюються на зовнішню сторону зубів

Безметалева кераміка

У сучасній стоматології безметалева кераміка є провідним матеріалом при протезуванні зубів

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ

Спасибо за оставленную заявку! Мы Вам обязательно перезвоним