Чому потрібно проводити професійну чистку зубів?

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ

Після зняття зубний відкладень лікар  може виявити карієс на самій ранній стадії

Навіть при якісній гігієні порожнини рота, яку Ви проводите мінімум два рази на день, використовуючи відповідну саме Вам щітку і пасти, флос, іригатор, скребок для язика, не виключено виникнення зубного нальоту, який загрожує цілим переліком проблем.

Зубний наліт - відмінне середовище для розвитку бактерій. Вони ж є причиною розвитку такого неприємного захворювання як карієс. Також бактерії викликають появу неприємного запаху з рота. М'який зубний наліт проходить процес мінералізації, в результаті якого він перетворюється на твердий  зубний наліт(зубний камінь)  Зубний камінь утворюється між поверхнею зуба і яснами, тим самим відсуваючи їх.Виникає пародонтит -захворювання, небезпечне для зубів і ясен.

При наявності у порожнині рота протезів і імплантів виникає необхідність  ще більш ретельного догляду за зубами. . Так, наприклад, недостатня щоденна або нерегулярна  професійна гігієна конструкцій імплантатів можуть призвести до запальних процесів і навіть спричинити відторгнення імплантату.

Ортодонтичні конструкції вимагають чищення у стоматолога кожні 1-3 місяці. Ігнорування цієї вимоги майже завжди призводить до появи запальних процесів в порожнині рота. Крім того, догляд за деякими видами ортодонтичних систем і апаратів (наприклад, керамічними брекетами) відрізняється особливою складністю.

Зуби після чистки у стоматолога стають білішими (набувають свою природну білизну). Це обов'язкова процедура перед проведенням відбілювання. Якщо не зробити цього, то зубний наліт  буде перешкоджати проникненню до дентину відбілючої речовини.  Рекомендовано проводити гігієну не раніше, ніж за тиждень, і не пізніше, ніж за день до процедури відбілювання.
 Після зняття зубний відкладень лікар  може виявити карієс на самій ранній стадії. Карієс на стадіях білої  або темної  плями( так називаються початкові стадії розвитку цього захворювання) дуже просто лікується, тому що порушена тільки емаль. Такий карієс знайти і розпізнати може в більшості випадків тільки лікар. Після проведення професійної гігієни порожнини рота лікар завжди допомагає з вибором пасти та щітки, міжзубних йоршиків,а також інших засобів гігієни.   Проблему  кровоточивості ясен, гіперчутливості емалі, запаху з рота часто можна вирішити за допомогою грамотного підбору пасти, щітки та ополіскувача. Завзятим  курцям професійну гігієну потрібно проводити  кожні 3 місяці. Полірування зубів-заключний етап чищення, захищає зуби від утворення нового нальоту.

Тому варто регулярно (при відсутності патологій - кожні півроку, а при їх наявності - кожні три місяці) відвідувати лікаря-стоматолога і проводити професійну чистку зубів. 

Похожие статьи

Гігієна ротової порожнини

Гігієна  ротової  порожнини-це частина  гігієнічного догляду  за  тілом  людини

Почему надо ухаживать за зубами с раннего возраста?

Многие родители не уделяют достаточного  внимания гигиеническому уходу за молочными зубами своих детей

Галитоз или неприятный запах изо рта

Неприятный запах изо рта - галитоз, является серьезной психологической проблемой

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ

Спасибо за оставленную заявку! Мы Вам обязательно перезвоним